درباره ما

شرکت تبلیغاتی ناردین در راستای ایجاد یک مجموعه مشاوره و طراحی جهت انجام امور پروژه های گرافیکی و چاپی در سال 1385 شروع به فعالیت کرد، در این خصوص با بهره مندی از پیشرفته ترین نرم افزار های فنی و اجرایی در جهت بدست آوری بالاترین کیفیت چاپ تا به امروز توانسته ایم در خدمت مشتریان عزیز باشیم.

هدف ما ارائه طراحی نوین، مدرن و در نهایت اجرای چاپ با کیفیت، با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز در صنعت چاپ در داخل کشور می باشد.

تجربه موفق از صفر تا صد 

ناردین مجموعه ای کامل در زمینه خدمات طراحی تا چاپ را برای شما فراهم کرده است، تا براحتی و بدون اتلاف وقت بتوان به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی کرد.

 

این مجموعه در زمینه های زیر آماده خدمت رسانی میباشد

 

چشم انداز و اصول اخلاقی 

ما به چاپ و تکنولوژي، که زاييده همان دانايي است، عشق مي ورزيم. استفاده هوشمندانه از تکنولوژي و چاپ بهترين ابزار بيان انديشه براي صاحبان فکر و هنر و اطلاع رساني براي بنگاه هاي کوچک و بزرگ است. ما مي خواهيم با انجام خوب اين کار در آباداني و رونق دنياي اطراف مان سهيم شويم. ما در اين سالها تلاش کرده ايم مهمترين نيازهاي طراحي و چاپ در مشاغل مختلف را معرفي کنيم. بسياري از آنها نياز امروز شماست. ما آنها را در ابعاد و تيراژ مشخص و با سرشکن کردن هزينه هاي ثابت به گونه اي معين نموده ايم که شما کمترين هزينه و زمان را صرف بدست آوردن آنها نماييد.